Studentské bydlení

Mnozí studenti hledají vhodné bydlení celoročně. Společnost RESIDOMO proto přichází s novinkou, kterou je program „RESIDOMO studentské bydlení“. Ten nabízí studentům za výhodných podmínek vhodné byty s vybavením pokojů i kuchyně (nebo také bez vybavení) v lokalitách Moravská Ostrava, Ostrava-Poruba, Mariánské Hory, Karviná, Havířov, Opava a Frýdek-Místek.

Zájemci si mohou vybrat buď bydlení v soukromí s možností pronájmu jednoho pokoje samostatně, bydlení ve dvou nebo sdílené bydlení. Pokoje mohou být vybaveny postelí, skříní, stolem, židlí, v kuchyni nechybí kuchyňská linka se sporákem, lednice nebo mikrovlnná trouba. V domech, kde je přiveden optický kabel, poskytujeme internetové a TV připojení od společnosti PODA.

Délka pronájmu záleží na dohodě, je možná i na období školního roku, cena pronájmu již od 2000,- Kč/měs. vč. služeb. Vychází tak vstříc potřebám studentům, kteří rádi tuto možnost využijí.
Nový program „RESIDOMO studentské bydlení“ navazuje na koncepci přijatelného bydlení pro všechny a rozšiřuje možnost získat do pronájmu část bytu za výhodnou cenu, navíc s možností určit si, na jaký standard je schopen každý student dosáhnout.

Pokud nenajdete v této nabídce byt, který vyhovuje vašim požadavkům, pak si můžete vybrat jakýkoliv z těch, které jsou v nabídce všech volných bytů, a volejte 840 114 115 nebo pište na e-mail: pronajmybytu@residomo.cz