Bydlení podle vlastních představ ?

Snažíme se neustále hledat cesty, jak bydlení v RESIDOMO vylepšit. Máte pocit, že si váš byt zaslouží nový kabát, třeba v podobě modernějšího sprchového koutu a toalety?

Nájemní bydlení má jednu z mála nevýhod, obvykle musíte respektovat zařízení bytu, tak jak je. RESIDOMO se však snaží svým nájemníkům vyjít maximálně vstříc, proto plánujeme možnost zažádat si u některých prvků interiéru o výměnu, a tím i o vylepšení.

Týkat se to bude například kuchyňské linky, vstupních dveří, plovoucích podlah anebo koupelen. Na rozdíl od klasické rekonstrukce bytu však nebudete muset mít na úpravu bytu desítky tisíc korun. Vynaloženou částku vám totiž promítneme do nájmu formou jeho navýšení obvykle jen v řádu stovek korun.

Od října RESIDOMO spouští pilotní projekt, v rámci kterého budete mít možnost na webu www.residomo.cz vyplnit formulár, jenž poslouží k zjištení vašich konkrétních požadavku na renovace.

Ukázkové renovace

Inspirace

V případě, že budete mít zájem o novou koupelnu s vanou, nabídneme vám: generální opravu koupelny a WC, včetně nových rozvodů vody a odpadu, nové umyvadlo, baterie, vanu, obklady a dlažbu, nové WC combi

Zjištění potřeby - poptávkový formulář

Zanechte nám Vaše kontaktní údaje a označte o které úkony máte zájem - budeme Vás do 45 dnů kontaktovat ohledně dalšího postupu.